עורך דין ביטוח סיעודי מומחה

למה כדאי לפנות לעורך דין ביטוח סיעודי מומחה

חברות הביטוח משכנעות אותנו ללא הרף ומסבירות לנו בכל האמצעים העומדים לרשותם, עד כמה חשוב שנרכוש פוליסת ביטוח. הם מסבירים לנו כי רק כך נוכל להיות רגועים כי בכל מקרה של מחלה, של תאונה, של נכות וכדומה נוכל להמשיך להתקיים בכבוד. האמת היא שרבים בהחלט נוטים להשתכנע והם ממהרים לרכוש פוליסת סיעוד. הם מרגישים בטוחים כי על כל צרה שלא תבוא הם יהיו מכוסים. תהיה להם כתובת אליה הם יוכלו לפנות ועל חברת הביטוח יהיה כל מחסורם. זה מה שלמעשה חברות הביטוח משדרות להם וזו התחושה המתקבלת. הבעיה היא שכאשר הדבר מגיע למבחן המציאות, הכול נראה אחרת…

תובעים את חברת הביטוח

אז קרה מקרה. המבוטח נפצע בתאונה, הוא חלה במחלה קשה, הוא הפך לנכה באופן זמני או אפילו לצמיתות. הוא פונה אל חברת הביטוח ומבקש לממש את הפוליסה. עם כל הקושי שבמצבו הרפואי ועם כל הכאב והחשש מפני העתיד, יש לו את הביטחון כי בפינה מחכה לו הסיוע של חברת הביטוח. הדבר תורם לו בהחלט לתחושת הביטחון.

אך כאן מתחילה סאגה לגמרי לא פשוטה…

כאן מתחילה חברת הביטוח להתווכח ולרדת לדקויות שהמבוטח לא שיער כי הוא ייאלץ להגיע אליהם. חברת הביטוח מנסה כמובן להתנער מחובותיה על כן היא מבקשת מרופאים או מומחים מטעמה כי יבדקו את המבוטח. הם כמובן מלאי אינטרסים ועל כן הם יגמדו את הקשיים וינסו להוריד עד כמה שיותר מזכויותיו של המבוטח. כתוצאה מכך, ימצא המבוטח את עצמו עם פירורים במקרה הטוב ועם אפס עגול מוחלט במקרה הפחות טוב.

אז מה עושים? בדיוק בשביל זה יש את עורכי הדין לנושאי תביעות ביטוח סיעודי.

למה כדאי לפנות לעורך דין ביטוח סיעודי מומחה

אז הבנתם שהסיפור לגמרי לא פשוט כמו שזה נראה על פניו. לכן, מומלץ מאוד שלא התחיל לבד בתהליך. חשוב מאוד לפנות אל עורך דין מומחה, עורך דין שמכיר היטב את תחום הסיעוד, עורך דין שמכיר את השטח היטב והוא יודע איך וכיצד עליו להתנהל מול כל הגורמים ולהוביל לתוצאות הכי טובות.

מידע נוסף תוכלו למצוא בכתובת http://www.siud-law.co.il/