עורך דין תעבורה

נתפסת נוהג אחרי שעשינת ג'וינט – זה מה שתעשה

נהיגה חייבת להיעשות באחריות מלאה במצב של שליטה ויכולת לקבל החלטות נכונות. כל מצב אחר שגורם לנהג שלא לקלוט בצורה נכונה את המצב על הכביש, או פוגם ביכולת שלו לקבל החלטות – מהווה סיבה לאסור את הנהיגה. ואכן כולנו יודעים שאחרי ששותים אלכוהול לא נוהגים. נהיגה כזו עלולה להיות מסוכנת מאוד. ולא רק לנהג – גם הרכבים שלצדו על הכביש נמצאים בסכנה בשל חוסר היכולת לשלוט על כלי הרכב ולנסוע כראוי.

משטרת התנועה אוכפת

כדי לאכוף את הכללים הללו נמצאת המשטרה בזירה. ושוטרים ניצבים במקומות שונים כדי לבחון את התנועה, לאתר נהגים אשר חורגים מכללי החוק ומסכנים את עצמם ואת הנוסעים סביב. לעיתים קרובות הם מגלים חריגות אשר בהחלט מהוות מקרה חמור שמחייב עונש משמעותי. פעמים העונש הוא קנס כספי, לעיתים הוא עונש מאסר – בהתאם לחומרת העברה אשר ביצע הנהג. כמובן שעישון ג'וינט ונהיגה תחת השפעתו מהווה עבירה חמורה שבהחלט תהיה כרוכה בעונש בעל משמעות רבה.

נתפסתי, מה אני עושה?

חשוב לדעת שגם אם כבר נתפסתם נוהגים לאחר עישון ג'וינט והשוטרים עלו על העניין, יש לכם מה לעשות כדי להקל על העונש שתקבלו. כיצד? עליכם לפנות אל עורך דין שההתמחות שלו היא עריכת דין לענייני תעבורה. אמנם המעשה שעשיתם הוא חמור, אבל ניתן למצוא דרכים להקל על העונש שלכם ולעזור לכם לצאת מהסיפור בנזק מינימלי. לשם מציאת הדרך להקל על העונש שלכם עליכם ליצור קשר עם עורך דין ולקבוע אתו פגישת ייעוץ. עליכם לספר לו כמובן על המציאות כפי שהייתה, ולשמוע מה חוות דעתו באשר לעונש שיוטל עליכם. כמו כן הוא יוכל לשער כיצד אפשר להקל על העונש.

הגנה משפטית

אם אתם עומדים לעמוד במשפט בגין העבירה, חשוב לכם להיות מיוצגים על ידי עורך דין מומחה בתחום כמו שאפשר למצוא באתר https://traflaw.co.il/. הוא יציג את המציאות באור חיובי יותר, ינסה למצוא ככל האפשר נקודות חיוביות עליכם, וכל זאת כדי להמעיט במידת האפשר את חומרת המעשה, וכתוצאה מכך את העונש שתקבלו בגין כך.