עבירות אלימות במשפחה

יש דברים שלא משחקים איתם ואחד מהם, הוא נושא האלימות בתוך המשפחה. יש דרך להתמודד עם אלימות במשפחה והיא להצטייד בעורך דין תותח לניהול תיק נגד אדם שנמצא עובר עבירות חוק גם מסוגים שונים.

עבירות אלימות במשפחה 

התמודדות עם אלימות במשפחה היא לא תמיד דבר קל – במיוחד אם אתם לבד מול המערכת. לא תמיד מערכת המשפט מאמינה ותאמין לכם. ובכל זאת, כאשר יש פצצה מתקתקת בבית, חשוב לשכור עורך דין אלימות במשפחה המטפל בעבירות של אלימות בתוך המשפחה.

איך תדעו אם עורך הדין שלכם טוב? 

לאחר שהרכבתם רשימה של עורכי דין פוטנציאליים, תוכל להתחיל בתהליך ההערכה. רוב עורכי הדין, מציעים ייעוץ ראשוני חינם, וכצרכנים מושכלים, כדאי לנצל אותם במלואם.

היו מוכנים עם רשימת שאלות כתובות, ורשמו הערות במהלך התייעצות עם עורך דין פלילי, כדי שתוכלו בהמשך להשוות בין עורכי הדין ברשימה שלכם. שאלות חשובות שיש לשאול במהלך ייעוץ ראשוני זה, כוללות את הדברים הבאים:

שאלות שתצטרכו לשאול את עורך הדין לאלימות במשפחה 

תחומי מומחיות:

אתם רוצים לוודא שלעורך הדין שאתם שוכרים יש ניסיון בתחום המשפט בו אתם זקוקים לסיוע. ישנם תחומי עיסוק רבים בתחום המשפטי, ורוב עורכי הדין נוטים לטפל בתיקים בתחומי עיסוק ספציפיים.

עלויות פוטנציאליות:

ייעוץ משפטי עלול להיות יקר, לכן חשוב שתדעו כמה יגבה מכם עורך הדין שלכם. במהלך הייעוץ הראשוני, עורך הדין יהיה אמור להיות מסוגל לתת לכם אומדן עלויות, המבוסס על עובדות המקרה שלכם.

הצוות המשפטי:

עורכי דין מסוימים עובדים בעצמם, בעוד שלאחרים יש עורכי דין בצוות או כמיקור חוץ כחלק מהעבודה המשפטית. תרצו לוודא שאתם יודעים מי בדיוק יטפל בתיק שלכם, שכן הדבר יכול להשפיע עליו העתיד.