איזה עורכי דין הכי טובים לטיפול בעבירות תנועה?

איזה עורכי דין הכי טובים לטיפול בעבירות תנועה?

יש בשוק הרבה מאוד עורכי דין, לכל אחד מהם תחום התמחות יחיד ולעיתים כמה תחומים. כאשר אדם מתמודד עם קושי ברמה המשפטית עליו לפנות לעורך דין שזו ההתמחות שלו למשל אם רוכשים דירה כדאי לפנות לעו"ד המתמחה במקרקעין שזו ההתמחות והמקצועיות שלו, אם יש מעורבות פלילית כדאי לפנות לעורך דין פלילי ואם יש בעיות של עבירות תנועה מומלץ לפנות אל עו"ד תעבורה המתמחה בתחום של תעבורה.

מה זה עבירות תעבורה

עבירות תעבורה הן כל אותן עבירות המתנהלות בדרכים. זה יכול להיות עבירות של נהגים בכלי רכב שונים אשר נתפסים על עבירות כמו נסיעה במהירות מופרזת, נסיעה תוך כדי שימוש בטלפון נייד, מעורבות בתאונת דרכים, נהיגה בזמן פסילה ועוד.

מה תפקידו של עורך דין בתחום התעבורה

עורך דין בתחום התעבורה הוא למעשה עורך דין אשר מתמחה בכל מה שקשור לעבירות תנועה שחלקן הגדול יכול להוביל לשלילת רישיון, קנסות כבדים ואפילו מאסר בפועל במידה ומדובר על עבירות תנועה חמורות כמו נהיגה בשכרות או נהיגה בזמן שלילת רישיון. עורך דין לתחום התעבורה למעשה מכיר את החוקים השונים ואת הדקויות ויכול לעזור ללקוח שלו להפחית פעמים רבות את סוג העבירה בה הוא מואשם, את גובה הקנס או אפילו לדאוג לשלילה על תנאי במקום שלילה בפועל וכדומה.

איך לבחור את עורך הדין המתאים לטיפול בעבירות תנועה

כפי שכבר ציינו, חשוב לבחור עורך דין שזו ההתמחות שלו ולא עורך דין שעוסק בשלל תחומים משום שעורך דין אשר מתעסק בצורה מקצועית בעבירות תעבורה מכיר דברים קטנים שיכולים לעשות את ההבדל בענישה. חשוב לבחור עורך דין גם לפי המלצות של אנשים אך גם לפי התרשמות אישית ולכן חשוב לקבוע איתו פגישה להיכרות והתרשמות אישית.