התמודדות עם פציעות מול משרד הביטחון

המאמר באדיבות עורכי דין מלכא ושות

במדינת ישראל אנשים רבים עובדים במשרד הביטחון ומאיישים תפקידים שונים. חלק מהתפקידים הם בעלי אופי מסוכן יותר מאחרים, אך מה שבטוח זה שכל עובדי משרד הביטחון חשופים לפגיעות ולפציעות שונות. מה עושים במצב כזה ואל מי פונים? על כך במאמר שלפניכם. 

 

כיצד נכון יהיה להתמודד עם פציעות מול משרד הביטחון? 

אחת מהבעיות העיקריות שניתן לראות כאשר מדברים על התמודדות עם פציעות מול משרד הביטחון, זו העובדה שמדובר על גוף גדול ומורכב. מטבע הדברים, אף אחד לא רוצה לקחת אחריות ולשלם פיצויים לאדם שנפגע, ולכן פעמים רבות הנפגעים עלולים ליפול בין הכיסאות. יתרה מכך, כתוצאה מחוסר ידע וחוסר היכרות עם הזכויות, עלול להיות שלא תמיד הנפגעים יקבלו את מה שמגיע להם. לכן חשוב לקחת עו"ד מקצועי, כי אדם שמכיר את ההתמודדות מול משרד הביטחון יוכל לסייע בצורה נכונה לכל אורך הדרך. 

 

סוגי התביעות מול משרד הביטחון שבהם רצוי לפנות לעו"ד 

חשוב להבין שכאשר מדברי על פגיעות ופציעות ועל ההתמודדות איתן מול משרד הביטחון, מדברים על מקרים שונים ומגוונים. למשל, זו יכולה להיות מחלה כמו טרשת או מחלת פסוריאזיס. זו גם יכולה להיות פגיעה שקרתה במהלך השירות או שמדובר על אדם שהוא נפגע טרור. יש מקרים של פוסט טראומה ועוד שלל פציעות אחרות שעלולות לראות, ובכל מקרה כזה רצוי להתייעץ עם עו"ד מתאים. 

 

בחירת עו"ד 

מחפשים עורך דין שיעזור לכם בהתמודדות נכונה מול משרד הביטחון? לא ברור לכם מי יוכל להיות האדם שיסייע לכם בצורה הכי טובה שאפשר? כמובן שאפשר להבין ללבכם, כי האפשרויות מגוונות. זו הסיבה שבגללה כדאי לברר שאתם אכן פונים לעו"ד עם המלצות ועם ניסיון, כי רק כך תדעו שיש מי שדואג לכם.