5 טיפים לבחירת מתמלל הקלטות

צריכים לתמלל הקלטה? לא יודעים אל מי לפנות? כאן תקבלו חמישה טיפים שיעזרו לכם לבחור את המתמלל המתאים שיוכל להמיר לכם את התוכן המוקלט לתוכן מוקלד, באופן רצוי ונוח לכם.

 

הטיפים שיעזרו לכם לבחור מתמלל

  1. היו ברורים לגבי המשימה שאתם מעוניינים לבצע. מה היקף החומר שצריך לתמלל? באיזה פורמט מוגשות ההקלטות? מה האיכות שלהם? האם נדרש לבצע פעולה מקצועית נוספת במהלך העבודה? רק כאשר אתם יודעים בוודאות מה צריך לעשות אתם יכולים ללכת לשלב הבא.
  2. הכירו בצורה כללית את החברות שמציעות שירותי תמלול הקלטות. יש לא מעט נותני שירות שיכולים לעשות את המשימה הזו. חלקם נותני שירות עצמאיים שמבצעים את העבודה בכוחות עצמם, חלקם חברות שמעסיקות צוות מתמללים. היכרות כללית תעזור לכם להחליט איזה נותן שירות יענה על הציפיות שלכם.
  3. ההמלצה הגורפת של קבלת המלצות מלקוחות מנוסים נכונה מאוד גם לענייננו. חשוב מאוד לשמוע ולהבין האם הלקוחות מרוצים מהשירות? האם הם מרגישים שהמשימה בוצעה בשלימות? האם ההתנהלות הייתה נעימה ולשביעות רצונם?
  4. במקרים רבים ניתן נכון לבדוק האם החברה מעניקה שירותים נלווים לתמלול הקלטות. בין היתר מדובר על שיפור הקלטות, תמלול שיח תוך כדי ישיבה או אסיפה וכדומה. שירותים נלווים עשויים להשלים את התמונה ולספק לכם את המענה המדויק שאתם צריכים.
  5. האינטואיציה שלכם יכולה גם היא לומר את דברה. במקרים מסוימים נכון לכם ליצור שיח מקדים עם החברה שאתם שוקלים לפנות אליה לצורך תמלול הקלטות. בשיחה הזו אתם יכולים ללמוד על השירות, על האווירה ועל המקצועיות של החברה. שיחה מינימלית יכולה לתת לכם מידע רב ולכוון אתכם להחלטה הנכונה שלכם לבחירת מתמלל הקלטות.