איך מקבלים פיצויים מרביים בתביעת תאונת דרכים

הימצאות בתאונת דרכים עלולה לגרום לחשבונות רפואיים ולנזקי רכב של אלפי שקלים, בנוסף להפסדים כמו אובדן הכנסה וכאב וסבל.

צעדים לנקוט

הרבה נפגעי תאונות דרכים בפעם הראשונה לא מצליחים להבין את המשמעות של כל צעד שהם עושים לאחר התרסקות. למרבה הצער, חוסר ידע זה עלול להפריע ליכולתו של הנפגע לקבל פיצוי הוגן. לאחר תאונת דרכים, פעל מיד כדי לייעל את הסיכויים שלך להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור הנזקים שלך. בצע את הצעדים הנכונים לבניית טענה תקפה וחזקה.

עצרו ותבדקו את כולם. לעולם אל תברח מזירת תאונת דרכים. עצור במקום ובדוק את עצמך ואחרים לאיתור פציעות אישיות.

תתקשר למשטרה. אם מישהו נפצע או מת, או אם אתה מבחין בנזקי רכוש של יותר מ-500$, החוק מחייב אותך לדווח על התאונה למשטרה מיד.

לצלם. תמונות של אתר ההתרסקות יכולות לשמש ראיה במהלך תביעת הפציעה שלך. צלם הרבה תמונות וסרטונים בזמן שאתה עדיין במקום.

הודע לחברת הביטוח שלך. רוב חברות הביטוח דורשות דיווח על תאונות בהקדם האפשרי. ודא שיש לך תביעה תקפה על ידי התקשרות ללא דיחוי למבטח שלך.

לך לבית החולים. אי ביקור בבית חולים ביום התאונה שלך עלול להראות לחברת ביטוח שהפציעות שלך לא היו חמורות. קבל טיפול רפואי מיד.

נסו לתעד את תאונת הדרכים, הפציעות והנזקים שלכם בצורה יסודית ככל האפשר, החל מזירת התאונה. איסוף מידע רב יכול לעזור לך או לעורך הדין שלך לבנות תיק נגד הנהג השני. השג את שם הנהג ואת פרטי הביטוח, כמו גם תיאור של הרכב. בקש העתקים של כל התיעוד הרפואי ומסמכי החקירה. תאר את התאונה בכתב כשהזיכרון עדיין טרי במוחך. לאחר מכן, הבא את התיק שלך אל עו"ד תאונות דרכים שיסייע לך בשאר התביעה שלך.