ייצוג בוועדה רפואית של ביטוח לאומי – למה זה כדאי?

למי מבינכם אשר נפגע ומעוניין שיערכו לו ועדה רפואית של ביטוח לאומי, בוודאי אינכם יודעים איזה טפסים עליכם להגיש, איזה שאלות עשויות להישאל בידי נציגי הוועדה הרפואית ולמה בכלל אתם אמורים לצפות. פנייה ללא ליווי של עורך דין אל ועדה רפואית עשויה לחרוץ את לכדי כישלון את התביעה שלכם, אתם עשויים להיתקל בנציגים של הוועדה הרפואית שלא יקשיבו בקשב רב לתביעתכם ולא ייתנו בידכם להעלות את טיעונכם וימהרו לחרוץ את דינכם, לכן ישנה חשיבות בייצוג של עורך דין בוועדות הרפואיות.

ייצוג בוועדה רפואית של ביטוח לאומי – למה זה כדאי?

ייצוג על ידי עורך דין בוועדה הרפואית שלכם יאפשר הזמנה מבעוד מועד של כל המידע הרלוונטי עבור שתשיגו הצלחה בוועדה זו והוא ישכיל לבצע מיקוד של הנציגים של הוועדה הרפואית כדי שתטענו את טענותיכם בצורה ברורה בפניהם. אנו יודעים כי בוודאי אתם נרגשים וחסרי ניסיון או מקצועיות ולא מודעים לעובדה כי בביטוח לאומי כל מיני יועצים יבחנו אתכם, כשכל יועץ יתמקד רק בהיבט שלו. אתם עשויים, בשל חוסר ידע להביע את רמת הסבל שלכם בפני היועץ אשר אינו תואם את התחום הרפואי אליו אתם משתייכים ולכן זה חסר טעם לשטוח בפניו את כאבכם שלא בתחום עיסוקו.

התפקיד של עורך הדין הזה, אשר ייצג אתכם בוועדה של ביטוח לאומי, מהווה שמירה על הזכויות שלכם. יש באפשרותכם מצב של זכות טיעון אל מול הועדה של ביטוח לאומי והיא טומנת בחובה כי אתם רשאים להיות מיוצגים על ידי עורך דין שיטען בעבורכם.

ביטוח לאומי בעל נטייה של מינוי של מומחים בתחומים ספציפיים במקרה שנפגעתם בתחום מסוים, כמו למשל מסוכרת, מעודף כולסטרול או לקיתם בלבכם, המוסד לביטוח לאומי יפנה אתכם לרוב לבדיקה של רופא פנימי, כשאין עוררין על כך שצריך להפנות אתכם לקרדיולוג, במצב כזה עורך הדין אשר ייצג אתכם יעמוד על הפנייה לבדיקה שלכם למומחה המתאים.