נתפסת על מהירות? ייתכן ועורך דין מהירות מופרזת יצליח להקל בעונש

כמעט לא ניתן למצוא נהג שלא עבר במהלך נסיעתו את רף המהירות המותרת, בזדון או בשוגג. הנהיגה במהירות מעל המותר, מעלה את הסיכון לתאונות קשות, פציעות ומקרי מוות. על כל נהג להיזהר מאוד בנסיעתו וכמאמר החכם , בכביש אל תהיה צודק, תהיה חכם. יחס המשטרה ורשויות החוק לעבירות מהירות מופרזת, היא קשה מאוד.

קודם כל עליכם לדעת שעבירת מהירות בשונה משאר עבירות, היא עבירה קלה לתיעוד. כמו כן עבירה זו מלבד הדו"ח הכספי שיוטל עליכם, זה גם יעלה לכם בנקודות. כמו כן במקרה של נהיגה מופרז מאוד גם רישיונכם יכול להישלל ממכם. אז אם נתפסתם על מהירות, ייתכן ועורך דין מהירות מופרזת יוכל לעזור לכם בייעוץ בדרכים הנכונים בהם תפעלו.

מהי הדרך הנכונה

אז אם מדובר בעבירת מהירות קלה, לרוב עורך הדין ימליץ לכם לשלם את הדו"ח ולא להישפט. עורך דין מהירות מופרזת גם יוכל להמליץ לכם בעבירות מהירות שהוגש עליהם כתב אישום, להיעזר בעורך דין תעבורה. אמנם בכל מקרה של קבלת קנס על מהירות מופרזת תוכלו להישפט, אך לא תמיד זה משתלם ועליכם לבדוק זאת, עם עורך דין מהירות מופרזת.

גם אם ישנו תיעוד של ביצוע העבירה, עורך דין יוכל להמיר לכם את תשלום הקנס, באזהרה בלבד. אך זאת רק אם העבירה אינה חמורה מידי וכן על הנהג להיות בעל עבר נקי ותקין.

אם תיעוד העבירה נעשה על ידי מכשיר מדידה, תוכלו גם לערער על אמינות המכשיר. לעברו התעבורתי של הנהג תינתן משקל גם בנתינת העונש ודרגת חומרתו.

באם עברתם את העבירה מכורח נסיבות אישיות ומצב חירום, וכן אם פרנסתכם תלויה בנהיגה, יכולות להוביל להקלה בעונש הסופי שיושת עליכם. למידע נוסף פנו לעורך דין דנה דוד