איך לבחור עורך דין לתביעות סיעוד?

אדם שמגיע לגיל הפרישה ומצבו הבריאותי מידרדר עד כדי כך שהוא זקוק לעזרה סיעודית ולעזרה כספית לו או למשפחתו, כדאי שישמע על תביעות סיעוד ועל המגיע לו.

גם אנשים שרוצים להגיש תביעות סיעוד, פעמים רבות הם מסתבכים ולא מצליחים למצוא עורך דין לתביעות סיעוד שאכן מתאים להם ויוציא אותם ממצוקתם בקלות ובמקצועיות. על מנת לעזור לכם, מאמר זה נכתב. בשורות הבאות תלמדו איך לבחור עורך דין לתביעות סיעוד?

בחירת עורך דין לתביעות סיעוד

הנה 5 קריטריונים שיעזרו לכם בבחירת עורך דין לתביעות סיעוד אותם תוכלו לבדוק או באתר העורך דין או מבירורים:

  1. תחום עיקרי – לא כל עורך דין יכול לעזור לכם. אדם שלמד משפטים וקיבל תואר של עורך דין, אינו יכול בהכרח לעזור לכם בכל סוגיה משפטית. בדרך כלל בוחרים להם עורכי הדין תחומי ענין בהם הם עוסקים. וודאו שמשרד עורכי הדין אותם אתם רוצים לקחת, אכן עוסקים בתביעות סיעוד וזהו עיסוקם המרכזי. כך תדעו שהם אכן מקצועיים בתחומם, כמובן אחר בדיקה שהם אכן מצליחים בתחום.
  2. משרד גדול או קטן – כאשר אתם בוחרים משרד עורכי דין, כדאי לדעת שישנם משרדים עם עורכי דין רבים ויש כאלה עם פחות. היתרון של כל אחד מהם הוא ברור ואתם רק צריכים להחליט האם אתר רוצים יחס אישי יותר או שאתם מעדיפים שלשירותכם יעמדו מספר עורכי דין.
  3. בירורים – אם אתם מתקלים בבירורים מצד העורך דין על הגשת מסמכים, האם קיימת עילת תביעה וכדומה, הסיכויים כי מדובר במשרד מקצועי גדולים יותר.
  4. בררו גם את המחירים השונים בהתאם לשירות המוגש לכם.

והכי חשוב: מה אתם אומרים, האם התרשמתם מאמינות ומקצועיות העורך דין שלכם. מידע נוסף באתר https://law-rl.co.il/