איך מגישים תביעה לחברת הביטוח?

אנחנו לא צריכים להגיד לכם כמה חברות ביטוח קיימות בארץ בשביל שתבינו כמה תביעות ביטוח ודאי מתנהלות מדי יום, חודש ושנה. חברות הביטוח מתקיימות על התשלומים הקבועים של אזרחים בנושאים השונים הניתנים לביטוח. רכב, דירה, בריאות, חיים ועוד ביטוחים הניתנים לתביעה במקרה תאונה, מחלה ומקרים שונים אחרים. 

הגיעה העת לתביעת הביטוח, לא יודעים איך להגיש תביעה? אלו הצעדים:

 

הצעד הראשון:

בהתאם למקרה שלכם, עליכם להיות בטוחים שיש לכם את כל הראיות האפשריות להוכחה שאכן מגיע לכם פיצוי וכי התביעה שלכם מוצדקת. חשוב שתזכרו שחברות הביטוח לא ששות לשחרר כספים ועל כן תעשה הכל כדי להוכיח שהתביעה שלכם לא מוצדקת וכי אין צורך במתן כספים. לכן, מרגע שקרה המקרה בגינו פתחתם תביעה, תעדו כל רגע ורגע.

 

הצעד השני:

לאחר שיש לכם את כל הראיות, המסמכים והעדויות, עליכם לאגד הכל לתיק אחד אותו תוכלו להגיש לחברת הביטוח בעת הגשת התביעה. במידה ואין לכם הידע בהגשת תביעה לחברת הביטוח, תוכלו תמיד להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתביעות ביטוח וללמוד ממנו את צעדי התביעה ומה עליכם לעשות בכדי להצליח ולא לוותר.

 

הצעד השלישי:

בעזרתו של עורך הדין תוכלו להגיש את התביעה ולהתחיל בתהליך שכמו שאמרנו, עשוי להיות די קשה. פה קיים היתרון של עורך הדין מאחר והיכרותו עם חברות הביטוח נותן לו את היכולת לתמרן, לדעת בדיוק היכן מקשים עליכם, היכן אתם צודקים ומה מגיע לכם באמת. כך, גם בעזרתו תוכלו לדעת בוודאות שאתם מקבלים את מה שמגיע לכם מחברת הביטוח.

 

לסיכום,

תביעות ביטוח מעולם לא היו נושא נעים לגעת, בטח לא כאשר אתם אלה שנלחמים מול חברת הביטוח לבד. הליכה יחד עם עורך דין לתביעת ביטוח יכולה להבטיח לכם ראש שקט לפחות במקום אחד.