עורך דין לתעבורה

מחפש עורך דין לתעבורה? לפניך פרמטרים לבחירה טובה

נהיגה במהירות מופרזת, נסיעה ללא חגורת בטיחות, נסיעה ברמזור אדום, דיבור בטלפון ללא מכשיר דיבורית, אלה הן מהעבירות הקלות שכמעט כל נהג עשוי למצוא את עצמו עובר עליהם. שלא לדבר על נהיגה בשכרות של נהג חדש או בכלל וכן תחת השפעת סמים שאלו הן כבר עבירות חמורות הרבה יותר. למעשה רוב הנהגים לא ממש עושים עניין והם ממהרים למלא אחר העונש שהושת עליהם. אם זה תשלום קנס ואם נקודות שנזקפות לחובתם. חשוב לדעת כי לא תמיד העונש הוא מידתי וישנם מקרים אשר בהם בעזרת עורך דין מוצלח, ניתן לבטל אותם כליל.

לשם כך צריך להכיר את המומחים בתחום.

עורך דין לתעבורה שיעשה עבורנו את העבודה בצורה הטובה ביותר?

אם נפנה אל עורך דין תעבורה בלי לבדוק בדיוק מה יש לו להציע ומה הוא יכול להבטיח לנו, אנחנו עשויים למצוא את עצמנו נאלצים בכל זאת לשלם את הקנס או לרצות את העונש שיושת עלינו גם אם הוא לא ממש מוצדק. כי מה לעשות, לא כל מי שמספר לנו שהוא עורך דין עם הצלחות, הוא אכן כזה.

מסיבה זו חשוב לשים לב היטב לפני שסוגרים עם עורך דין זה או אחר, על מנת שנתן יהיה להיות בטוחים כי הוא אכן יוביל אותנו לזיכוי או לכל הפחות למינימום נזק.

עורך דין חדש או וותיק?

כאן תמיד עולה הדילמה, מה עדיף? האם שווה לשלם על עורך דין וותיק כדי ליהנות משירות טוב יותר? אז כאן אין לנו באמת תשובה מוחלטת. אך בכל זאת נעלה את התהייה על הכתב.

עורך דין וותיק לעיתים ישלח לכם עובד צעיר מהמשרד אותו הוא יגבה, לעומת עורך דין צעיר שעובד לבד וישקיע את מלוא מרצו.

עורך דין חדש הוא יותר פנוי ולכן יוכל להשקיע יותר לעומת עורך דין וותיק, והמחיר כמובן יהיה זול יותר אצל עורך הדין המתחיל.

מצד שלישי עורך דין וותיק יש לו בכל זאת יותר ניסיון…

בלבלנו אתכם?

אתם צריכים לעשות את שיעורי הבית שלכם ולקחת החלטה…