למה מומלץ להסתייע בעורך דין לרישום קבלנים להגשת הבקשה?

כדי לעבוד כחוק, לקבל יותר עבודה, להיות מי שיכול להרים פרויקטים גדולים יותר וכן הלאה, עליכם להיות רשומים בפנקס הקבלנים. פנקס הקבלנים הוא למעשה מערכת בה משרד השיכון והבינוי רושם את מי שהמדינה מגדירה בתור קבלן מורשה. הסיבה בגינה יש צורך בכך נובע מכך שמדובר על מקצוע בו מי שלא עובד ברישיון עלול לעשות לא מעט נזק, אבל, באותה נשימה, מדובר על ענף שגם פרוץ באופן חסר תקדים לאנשי מקצוע לא מנוסים ולא מיומנים שעובדים כאילו אין שום בעיה במעשים שלהם.

אם אתם רוצים להיות רשומים בפנקס הקבלנים אתם צריכים לעבור תהליך

לא כל אחד יכול להפוך להיות קבלן רשום. מעבר לכך שעליכם לעמוד בהגדרות שמכתיבות האם אתם אלו שיכולים להיחשב כקבלנים רשומים, הרי שאתם צריכים להציג טפסים שיוכיחו כי יש לכם את הידע המקצועי הרלוונטי. אם אתם אדריכלים, הנדסאים, מהנדסים או פשוט עובדי ענף הבניה שהפכו מנהלי עבודה וצברו שנים של ניסיון במקצוע.

שנית, עליכם להציג מסמכים המעידים על שנים מספקות של עבודה בשטח כדי לקבל את האישור הנכסף. כך שבהחלט אנחנו יכולים להגיד כי על מנת להפוך קבלנים בתחום עליכם קודם כל לעמוד בשורה של דרישות ובעיקר, להציג שורה של מסמכים שיעידו כי אתם אכן עומדים בקריטריונים המתאימים.

זו הסיבה בגינה תמיד טוב להתייעץ עם עורך דין ולבקש עזרה

גם אם אתם אנשי מקצוע מעולים, זה לא בהכרח אומר שיש לכם את הכלים להתמודד עם האתגרים הבירוקרטיים הלא פשוטים שנמצאים בדרך על מנת להפוך לקבלן רשום. תמיד טוב להתייעץ ולעבוד עם עורך דין לרישום קבלנים שיודע את המלאכה על בוריה ויודע מה הדרך להפוך להיות קבלן רשום.