איחוד הלוואות – האם זה נכון בכל מצב?

יוקר המחיה במדינה היא מהגבוהות ביותר בעולם, רק לאחרונה דורגה תל אביב בעיר היקרה בעולם וזה אומר הרבה מאוד. מחירי הדיור לא מפסיקים לעלות, מחיר הדלק, ובעצם מה לא. כמעט כל דבר עולה היום הרבה יותר מפעם. זה מביא אותנו למצב הכלכלי הקשה שרבים נמצאים בו. כל קניה שכרוכה בהוצאה קצת יותר גדולה מהרגיל, מאלצת אותנו לחשב את כל דוח העו"ש, לבדוק מה אנחנו יכולים ומה אנו לא יכולים להרשות לעצמנו.

 

הלוואה בקליק

עם זאת, שוק ההלוואות והגופים המממנים הרבים, רק הולכים ומתרבים והלוואות כבר נהיו הרבה יותר קלות לביצוע ונגישות לכל אחד. כאשר אנחנו עומדים בפני רכישה גדולה שעבורה אנחנו צריכים כמה אלפי שקלים שלמרבה הצער, אין לנו. אנו יכולים לפנות לבנק או גוף מממן אחר, לבקש את ההלוואה ולקבל אותה די בקלות. הבעיה הגדולה מתחילה כאשר אנחנו צריכים לפרוע את ההלוואה.

אנשים רבים כתוצאה מהלחץ והבלבול שיש להם מעול של החזר ההלוואה יכולים בצעד מתסכל מאוד, לגשת לגוף אחר, לבקש ממנו הלוואה בכדי לכסות את הראשונה וחוזר חלילה. גלגול ההלוואות לא יביא אותנו לשום מקום. אז מה כן עושים? הנה הפתרון.

 

צמצום ההחזר

איחוד הלוואות הוא פתרון שיועצי חשבונות רבים ימליצו לכם לעשות. אם לקחתם הלוואות מגופים שונים, אתם צריכים להחזיר כך וכך לבנק אחד, סכום אחר לבנק נוסף, הלוואה מגמח ועוד, פשוט תיגשו לגוף מממן, תיקחו הלוואה אחת גדולה שתכסה את כל ההלוואות כולם. מעכשיו החיים יהיו מסודרים יותר.

במקום לחלק את ההכנסה שלכם לעשרות בנקים, תצטרכו להחזיר לגוף אחד בכל חודש סכום שאתם יכולים לעמוד בו. אך חשוב לבדוק האם תוכלו לעמוד בריביות והמסתעף.

 

למידע נוסף וקבלת ייעוץ צרו קשר עוד היום עם תשואות פיננסים.