עורך דין אזרחי

עורך דין למשפט אזרחי

המשפט האזרחי הוא הכותרת לעניינים משפטיים בין אנשים. לרוב מדובר על נושאים של מסחר, נכסים וכדומה. בין היתר יציע עורך דין למשפט אזרחי מענה לנושאים הללו:

  • חוזים והסכמים – חברות ואנשים יוצרים בינם לבין עצמם חוזים והסכמים שונים. בין אם זה בענייני עבודה ובין אם זה בענייני רכוש, חשוב כי החוזה ינוסח על ידי עורך דין מקצועי וכל הפרטים בהסכם יילקחו בחשבון באופן מקצועי ומדויק. כך דואגים לאינטרסים של כל הצדדים ומוודאים שפועלים בצורה נכונה.
  • נזיקין – במידה וגורם מסוים גרם נזק לגורם אחר, יהיה צורך למצוא את הדרך לפצות בגין הנזק. העניין הוא שלא פעם יש חילוקי דעות ביחס לחומרת הנזק וכן לעניין האחריות של המזיק והחובה שלו לשלם על הנזק שנגרם. בכל עניין שכזה יהיה צורך בעורך דין למשפט אזרחי.
  • דיני משפחה – עורך דין למשפט אזרחי מספק גם מענה עבור דיני משפחה. בכל מה שקשור לחילוקי דעות בנושאי משפחה, גירושין וכדומה.
  • דיני עבודה – גם דיני עבודה, אלו שמסדירים נושאים בין עובד למעביד בכל מה שקשור לעבודה קשורים לעורך דין למשפט אזרחי, הוא זה שיערוך בירורים ויוכל ללוות הסכמים וליישב את ההדורים במקרים שונים.

עורך הדין ששומר על הזכויות שלכם

בכל מקרה בו נזקקים להגן על הזכויות האישיות חשוב להיות מלווים בעורך דין למשפט אזרחי. עורך דין זה נמצא כאן למעננו והוא חותר להגן על הזכויות שלנו במידה והן עומדות בסימן שאלה. בעזרת עורך דין ניתן לגבש עמדה לפני שניגשים למשפט, להגיש תביעה במידה ומישהו הזיק או הרע לכם וכן הלאה. עו"ד למשפט אזרחי מציע ידע נרחב וביכולתו להוביל את הלקוחות שמיוצגים על ידו למיצוי זכיותיהם בנושא המשפטי שעומד על הפרק.

לקבלת ייעוץ מקצועי צרו קשר עוד היום עם מצנר גולדשטיין עורכי דין