כרייה של ביטקוין

כרייה של ביטקוין – גם אתה יכול לכרות

כרייה של ביטקוין

מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקווין הינם מטבעות שכל אחד יכול לכרות. כל אחד? לא ממש. כדי להצליח בכרייה של ביטקויין חייבים להיות מצוידים בכוח מחשוב רב עוצמה. ולא מדובר על משהו שאדם אחד מן השורה יכול להחזיק ברשותו. מדובר על חוות כרייה שכוללת מחשבים עוצמתיים שכולם נרתמים לצורך פעולת הכרייה. למעשה יש כאן מעין תחרות קשוחה בין הכורים שכולם מנסים את כוחם בפתרון חידה מתמטית סבוכה ומורכבת מאוד. רק באמצעות מערכות ממוחשבות רבות עוצמה ניתן להצליח בפתרון החידה. בסופו של דבר מי שהצליח לפתור זוכה במטבע.

כיצד מצליחים בכרייה?

על פי ביטס אוף גולד, ככל שכורים יותר מטבעות, כך יש ירידה במספר המטבעות שעוד אפשר יהיה לכרות. מה שאומר שהשנים שחלפו הביאו לכך שאין מספר בלתי מוגבל של מטבעות שעוד אפשר יהיה לכרות. דבר שמסביר את האתגר הגדול כמו גם את הערך של המטבעות הללו. במידה ואתם רוצים לכרות יהיה עליכם להשקיע במחשבים רבי עוצמה. אך לא נכון לעבוד לבד. בתחרות עיקשת זו כמו בכל תחרות כדאי לכם להתחבר לבריכת כורים וותיקה שכבר עושה את העבודה הזו בפועל. יחד אתכם יש לכם סיכויים גדולים יותר להצליח לכרות.

מתחלקים בהצלחה, מתחלים ברווחים

בחוות הכורים עובדים בשיתוף פעולה. כאשר גם הרווחים מתחלקים בין הכורים בצורה הוגנת ביחס להשקעה של כל אחד. הווי אומר שכדי להצליח צריך להיות מחוברים לקבוצה של כורים וגם להתחלק עימם ברווחים. אם אתם מתעניינים בכרייה של ביטקווין אתם צריכים לדעת איך עושים את זה נכון ועם מי אפשר להצליח בכרייה. מטבעות דיגיטליים הם עולם שלם של ידע, אתגר וטכנולוגיות. מי שרוצה להצליח צריך ללמוד, להבין והעיקר להשקיע בחכמה.