אתר למציאת הורות משותפת – כל האפשרויות פתוחות במקום אחד

הורות משותפת נותרת כאשר הורה חולק את הטיפול בילד עם אדם אחר, כאשר אותו אדם אינו בהכרח בן הזוג או בעל/אישה. ניתן לעשות זאת בדרכים שונות ומסיבות שונות, ולרוב ניתן לראות את ההורות המשותפת אצל זוגות חד מיניים. הורות משותפת פירושה ששני ההורים משתתפים באופן שווה בגידול הילד והם חולקים את האחריות באופן שווה על חינוך ילדיהם, הטיפול הבריאותי וכל אחריות אחרת שמוטלת עליהם כאשר לא קיים בין הערב קשר רגשי או רומנטי.

כיום כדי לגדל ילד לא צריך למצוא בן או בת זוג, אלא מספיק למצוא אדם טוב שמעוניין להביא ילדים לעולם כשטובתו של הילד נמצאת עבורו במקום הראשון, מבלי דחף למצוא קשר זוגי שיהיה תלוי בהורות הזו. זוהי המהות המרכזית של הורות משותפת, ובאמצעות אתר למציאת הורות משותפת כל אחד יכול למצוא את האדם המתאים ביותר לגידול ילדים משותפים יחד.

הורות משותפת – האם זה מתאים לכל אחד?

מודל ההורות המשותפת התחיל למעשה מזוגות חד מיניים שנאלצו לקבל תרומת זרע או ביצית מאדם אחר, כדי להתחיל בתהליך של טיפולי פוריות והבאת ילד לעולם. כיוון שמעורב גורם שלישי בתהליך, היו מצבים בהם התורמים רצו להיות מעורבים בתהליך הגידול של הילד וכך נוצר מצב בו הילד זכה בשלושה הורים שמגדלים אותו באופן שווה.

כיום אפשרות כזו קיימת עבור כל אחד, ובמיוחד אלו שלא רוצים להיכנס לקשר זוגי מחייב רק כדי להביא ילדים אלא שואפים להביא ילד ולגדל אותו לתפארת כדי להרגיש שלמים עם עצמם ומלא אחר הצרכים ההוריים שטבועים בהם.

אתר למציאת הורות משותפת – כך תקימו את המשפחה שחלמתם עליה

רוצים להתחיל הורות משותפת אבל לא יודעים איך למצוא את הפרטנר המתאים לכך? תוכלו למצוא אתר ייעודי שיאפשר לכם למצוא אנשים שרוצים להיכנס להורות משותפת יחד, ואיתם להקים משפחה מיוחדת בדרך לא שגרתית. לקריאה אודות דוגמא להסכם הורות משותפת