עורך דין תביעת אבהות

איך מאתרים עורך דין תביעת אבהות מומלץ?

הגשת תביעת אבהות נדרשת בכל מקרה שבו אב איננו מכיר באבהותו או במקרה שבו אם אינה מכירה בגבר מסוים כאבי ילידה. להכרת באבהות יש חשיבות אישית ורגשית אך יש לה גם חשיבות משפטית רצינית. לאור זאת, אם עולה הצורך להגיש תביעת אבהות, חשוב מאוד לפנות אל עו"ד עמרי אזולאי המתמחה בסוגיה זאת אשר יגן על הזכויות של האב במסגרת התביעה וכן גם על זכויות הילד.

מהי תביעה להכרת אהבות?

הכרה באבהות היא דבר חשוב וחיוני מאוד עובר הילד ואי ידיעה לגבי מיהו אביו הביולוגי יכולה להסב לו נזק רב. לעיתים בירור האבהות דורש הגשת תביעה לבית המשפט ובמסגרתה בית המשפט נדרש להצהיר על גבר מסוים כאביו של ילד מסוים. תביעות אבהות יכולה להיות מוגשת על ידי האם, על ידי האב או על ידי הקטין עצמו באמצעות אפוטרופוס הממונה על בית המשפט. אם אתם תוהים כיצד מכריע בית המשפט בתביעה זאת, הרי שעל בסיס הראיות שמובאות בפניו לרבות בדיקת אבהות שהיא בדיקה גנטית אשר מאשרת או שוללת את קיומו של קשר ביולוגי בין הגבר לילד. מדובר על בדיקה פשוטה ולא פולשנית אשר מתבצעת על ידי לקיחת דגימת שיער או רוק או באמצעות בדיקת דם.

כיצד בוחרים עורך דין  לתביעת אבהות?

ניתן להבין כי תביעת אבהות כוללת בתוכה רבדים משפטיים שונים.  ביצוע הבדיקה המדוברת לרבות ההתמודדות עם סירוב גבר לביצוע הבדיקה, הזכות למזונות לילדים ומשמורת וכן הזכויות של הילד בהקשרים הללו כמו גם בהקשר של זכויות ירושה ועוד. משום כך, בכל הנוגע להכרה באבהות, חשוב מאוד לפנות אל עורך דין תביעת אבהות המתמחה בתחום לקבלת ייעוץ וייצוג משפטי. עורך דין מקצועי ומנוסה יעניק ללקוח את כל המידע אודות תביעת אבהות והשלכותיה וכן ייצג אותו בצורה הטובה ביותר בפני בית המשפט.